Wesprzyj blog

Jeśli chcecie wesprzeć powstawanie tego bloga albo ogólnie mnie i moją działalność, możecie to zrobić, wpłacając niewielką kwotę w serwisie Ko-fi. Jeśli nie wiecie, co to takiego, jest to serwis podobny do Patreona, ale bez konieczności subskrypcji – można dokonać jednorazowej wpłaty, czyli kupić symboliczną kawę swojemu ulubionemu twórcy, wynagrodzić za pracę, a czasem otrzymać też upominek w zamian.

Jest to także konto Ko-fi dla mojego drugiego, pisarskiego bloga Jak napiszę, to będzie, dlatego każdy, kto postawi mi wirtualną kawę, w podziękowaniu otrzymuje opowiadanie do poczytania. W końcu jestem pisarką na spektrum, czyż nie? : ) Instrukcję znajdziecie w mailowym podziękowaniu, więc koniecznie do niego zajrzyjcie!

Jeśli wolicie mnie wesprzeć w inny, darmowy sposób, również jest to możliwe! Pamiętajcie kliknąć „lubię” pod postem (jeśli oczywiście rzeczywiście wam się podobał : ) ), zostawić komentarz lub zalinkować post na Facebooku czy Twitterze. Podajcie informację o moim blogu dalej!

Możecie też zajrzeć na drugiego bloga i poczytać moje opowiadania. Większość z nich dostępna jest za darmo – szczegóły tutaj. Jeśli wam się spodobają, nie zapomnijcie napisać paru ciepłych słów na ich temat.Kwestie techniczne: jednorazowa wpłata na Ko-fi ustalona jest na 3$, płatność PayPalem. Są to zasady serwisu i nie mogę ich zmienić, więc jeśli jest to dla was niewygodne… to nie szkodzi. : ) Ucieszę się też, jeśli zostawicie mi sympatyczny komentarz.


UWAGA! Od kwietnia możesz mnie też wesprzeć poprzez serwis Buycoffee.to. Można tam wpłacać w złotówkach i nie trzeba mieć PayPala.